Drukarka, którą można dopasować do stanowiska sprzedaży

Drukarka, którą można dopasować do stanowiska sprzedaży

Gdy przedsiębiorstwo charakteryzuje się bogatszą ofertą i dużym natężeniem ruchu, zazwyczaj wybór pada na drukarkę fiskalną. Ale wysokość parametrów to zaledwie jeden z istotnych aspektów technologii sprzedaży. Natomiast wszyscy się chyba zgodzimy, że innym, nie mniej ważnym jest komfort pracy i obsługi klientów. Jakie rozwiązania nam go zapewnią? Przyjrzyjmy się niektórym opcjom w oparciu o przykład drukarki fiskalnej Posnet Thermal HD.

Elastyczne rozwiązania konstrukcyjne

Warto zacząć omawianie tego modelu od samej budowy drukarki, bowiem oferuje ona dość atrakcyjne możliwości. Przede wszystkim, całe urządzenie jest w stanie funkcjonować zarówno w pionie, jak i poziomie! Ponadto, zamawiając Thermal HD, który standardowo posiada wbudowany, podświetlany ekran LCD, możemy zdecydować się również na dodatkowy wyświetlacz wolnostojący. Takie rozwiązanie zagwarantuje doskonałą widoczność wszystkich komunikatów, zapewniając komfort zarówno sprzedawcy, jak i klientom. Warto przy tym dodać, że sama obudowa modelu marki Posnet – poza solidnym wykonaniem i eleganckim designem – odznacza się również niedużymi gabarytami oraz łatwą ustawnością. Wszystko to razem składa się na dość szerokie możliwości, jeśli chodzi o dostosowanie technologii sprzedaży do konkretnego stanowiska pracy – również takiego, którego przestrzeń jest w dużym stopniu ograniczona.

Drukarka fiskalna o bogatym wnętrzu

Oczywiście, rozwiązania konstrukcyjne to nie jedyne atuty, jakie można znaleźć w tej drukarce. Urządzenie pochodzi ze znanej linii Thermal, co wskazuje na wysoką jakość wykonania, wydajność i funkcjonalność. Wystarczy choćby wspomnieć o opcji zapisu elektronicznej kopii paragonów, możliwości obsługi 250 000 pozycji towarowych i ultraszybkim wystawianiu różnego typu dokumentów (prędkość: 47 linii/s).

Więcej szczegółów na temat rozwiązań zastosowanych w drukarce fiskalnej Posnet Thermal HD można znaleźć pod tym linkiem. Pamiętajmy jednak, że bez względu na to, jakich parametrów i funkcji oczekujemy od urządzenia rejestrującego sprzedaż – wygoda pracy na stanowisku obsługi klienta pozostaje bardzo ważna, ponieważ ona również w dużej mierze przekłada się na sprawny przebieg transakcji i zadowolenie nabywców.


1 thought on “Drukarka, którą można dopasować do stanowiska sprzedaży”

  • 1
    pos-naniak on 9 grudnia, 2016 Odpowiedz

    W ogóle urządzenia z linii Thermal są naprawdę ciekawe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz wartość CAPTCHA: *