Kasa Novitus Nano E – czyli o popularnych wyborach przedsiębiorców

21. grudnia 2017 Kasa fiskalna 1
Kasa Novitus Nano E – czyli o popularnych wyborach przedsiębiorców

Dzisiejszy rynek technologii sprzedaży. Różni producenci i wiele odmiennych urządzeń rejestrujących. Zaś wśród nich uznane marki oraz popularne modele. Jeśli mielibyśmy sięgnąć jeszcze dalej i wskazać atrakcyjne rozwiązania dla działalności mobilnych – nie mogłoby między nimi zabraknąć kasy fiskalnej Novitus Nano E. Jakimi cechami i funkcjonalnościami urządzenie to zapracowało sobie na tak duże zainteresowanie ze strony przedsiębiorców? Sprawdźmy!

Wygodnie, jak to tylko możliwe?

Nie da się ukryć, że kasa marki Novitus zalicza się do kategorii urządzeń mobilnych (choć jej rozwiązania z pewnością sprawdzą się w niejednym przedsiębiorstwie stacjonarnym – zwłaszcza takim o niedużym stanowisku pracy). Posiada bowiem ku temu wszelkie niezbędne atrybuty. Nano E charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami (58 x 94 x 229 mm), małą wagą (0,65 kg) oraz ergonomiczną, wygodną w użyciu konstrukcją. Jednocześnie, urządzenie może się pochwalić solidną budową, przygotowaną na pracę w terenie – tym bardziej, że zostało ono wyposażone w membranową klawiaturę, odporną na bród i wilgoć. Jednym słowem więc, kasa ta znakomicie ułatwia przenoszenie jej z miejsca na miejsce, transportowanie, przechowywanie oraz użytkowanie oburącz, gdy zajdzie taka konieczność (Nano E pozwala również na zastosowanie specjalnego, wygodnego etui). Warto też wspomnieć o wydajnej baterii, pozwalającej na korzystanie z urządzenia przez pewien czas bez dostępu do zasilania zewnętrznego, a także opcji ładowania przy użyciu instalacji samochodowej.

Słowo o nowoczesności, przyjaznej obsłudze i estetyce

Jak zapewne wszyscy się domyślają, o atrakcyjności Nano E świadczą nie tylko względy konstrukcyjne – a przynajmniej nie wystarczyłyby one, aby urządzenie od lat należało do częstych wyborów polskich przedsiębiorców. Co jeszcze zatem kryje w sobie opisywana kasa fiskalna? Przede wszystkim obsługuje elektroniczną kopię paragonów, dzięki czemu zmniejsza koszty eksploatacji, upraszcza realizowanie obowiązków zawartych w przepisach oraz pozwala dobrze zabezpieczyć dane. Ponadto, za pomocą wbudowanych przycisków funkcyjnych jesteśmy w stanie programować skróty dla popularnych produktów i usług lub szybszego dostępu do ważnych opcji kasy. Trzeba też powiedzieć o zróżnicowanych interfejsach komunikacyjnych (USB, RS-232), stwarzających dobre warunki do współpracy z rozmaitymi urządzeniami peryferyjnymi. Istnieje też opcja wyposażenia kasy Nano E w moduł bluetooth do połączeń bezprzewodowych z innymi elementami systemu sprzedaży. Co jeszcze? Ciekawe rozwiązania, jak np. nocny tryb ekranu (dbający o większą energooszczędność) oraz wydruk grafik na paragonach.

 

Biorąc pod uwagę tak wiele korzystnych kroków, poczynionych przez producenta w opisywanym modelu, nie dziwi fakt, że to najpopularniejsza kasa fiskalna Novitus, a nawet jedna z popularniejszych w ogóle. Jeśli dodamy do tego informację, że urządzenie Nano E zdobyło swego czasu wyróżnienie za atrakcyjny design, otrzymujemy niemal idealną technologię sprzedaży dla małych oraz średnich przedsiębiorstw – mobilnych, ale i stacjonarnych.


1 thought on “Kasa Novitus Nano E – czyli o popularnych wyborach przedsiębiorców”

  • 1
    Winiek on 5 stycznia, 2018 Odpowiedz

    Moja pierwsza kasa fiskalna 🙂 choć mam już parę modeli (różne), to jednak wciąż jestem ogromnie z niej zadowolony. faktycznie, optymalne połączenie fajnych cech i możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz wartość CAPTCHA: *