Gastronomia potrzebuje dobrego… oprogramowania!

Gastronomia potrzebuje dobrego… oprogramowania!

Z punktu widzenia obowiązujących przepisów, zastosowanie urządzenia fiskalnego w kawiarni, barze lub restauracji to podstawa. I choć tego typu technologie potrafią w znacznym stopniu usprawnić świadczenie usług gastronomicznych, to jednak często potrzebne są także inne, dodatkowe rozwiązania. Mowa tu nie tylko o urządzeniach peryferyjnych, ale i o odpowiednim oprogramowaniu, umożliwiającym efektywne zarządzanie biznesem. Takim, jak choćby Storyous POS.

Gdy chodzi o rozwiązania technologiczne dla przedsiębiorstwa zajmującego się usługami gastronomicznymi, zwykle na urządzeniu fiskalnym się nie kończy. Taka działalność najczęściej wymaga stworzenia całego systemu sprzedaży, obsługiwanego za pomocą stosownego programu. Storyous POS jest dobrym przykładem, ponieważ oferuje zarówno wysokie standardy użytkowe, jak i szeroki wybór opcji, o których wdrożeniu może swobodnie zadecydować przedsiębiorca. Czego należy się spodziewać po takim oprogramowaniu?

Obsługa, statystyki i płatności, czyli o standardach

Bez względu na to, czy mówimy o barze szybkiej obsługi, niedużej kawiarni bądź ekskluzywnej restauracji, pewne jest jedno: szczególnie ważnym aspektem wspomnianych działalności pozostaje sprawna obsługa osób korzystających z usług gastronomicznych. Pozwalają to uzyskać oprogramowania dające dostęp do szeregu praktycznych funkcjonalności, umożliwiających efektywne zarządzanie pracą stosowanych urządzeń oraz realizowanie poszczególnych zadań.

Komfort wykonywania obowiązków zapewnia już sam fakt, jakim jest prosta obsługa Storyous POS. Intuicyjność programu umożliwia w łatwe monitorowanie zleceń dla wszystkich stołów obecnych w danym punkcie gastronomiczny. Należy przy tym wspomnieć o swobodnym dzieleniu należności i przypisywaniu nieograniczonej liczby rachunków (wedle potrzeb nabywców), a także wygodnym, przejrzystym odróżnieniu przez system transakcji gotówkowych i elektronicznych. Poza tym, Storyous POS to nie tylko sprawna obsługa klientów, ale i skuteczne zarządzanie biznesem. Śledzenie najważniejszych informacji o działalności gastronomicznej – statystyk odnoszących się do liczby gości, dokonanych sprzedaży, utargu, wydatków czy pracy kelnerów – nie stanowi żadnego problemu, również w trybie zdalnym.

Różne rozwiązania systemowe i technologiczne

Storyous POS z jednej strony zapewnia wysokie standardy użytkowe, zaś z drugiej – charakteryzuje się dużą elastycznością rozwiązań. Co to oznacza w praktyce? Że oprogramowanie z powodzeniem sprawdza się w różnego rodzaju punktach gastronomicznych, posiadających odmienne oczekiwania biznesowe.

Wspomniane rozwiązanie informatyczne występuje w kilku wariantach i to od nas zależy, jakie taryfy, pakiety czy funkcjonalności będą z nim związane. Co więcej, przedsiębiorca ma również możliwość zamówienia programu w zestawie z kasą lub drukarką fiskalną. Ponadto, Storyous POS jest też dostosowany do różnych technologii sprzedaży, wykorzystywanych w barach czy restauracjach. Chodzi konkretnie o urządzenia wykorzystujące panel dotykowy: tablety, ekrany czy terminale komputerowe. Program został stworzony tak, aby zapewniał intuicyjną, wygodną obsługę klientów za pomocą takich rozwiązań. Oczywiście, na nich nie kończy się kwestia płynnej współpracy z innymi elementami systemu sprzedaży. Storyous POS znakomicie współpracuje z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze lub drukarki zamówień. Istnieje również opcja wdrożenia modułu magazynowego, umożliwiającego dostęp do innych praktycznych funkcjonalności – np. dokładnego monitorowania dostaw towarów. czy obecnej ilości dostępnych produktów. Jednym słowem, oprogramowania dla baru, kawiarni lub restauracji Storyous POS należą do rozwiązań elastycznych, skutecznie radzących sobie zarówno w mniejszych, jak i średnich i większych firmach gastronomicznych. A przy tym oferują bogatą funkcjonalność, zdolną odpowiedzieć na zróżnicowane wymagania przedsiębiorców oraz ich klientów.


1 thought on “Gastronomia potrzebuje dobrego… oprogramowania!”

  • 1
    AnetaRe on 26 listopada, 2017 Odpowiedz

    Cóż…wychodzi na to, że musimy z mężem przyjrzeć się bliżej temu rozwiązaniu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz wartość CAPTCHA: *